Zwycięzcy Sekcji IV za 2015

Mistrz Sekcji Nr 4
w lotach gołębi starych 2015
Janecki Bogdan
63 konk.     31325.19 pkt.

—————————————
I Wicemistrz Sekcji Nr 4
w lotach gołębi starych 2015
Szczerbiak Jerzy
50 konk.     25034.26 pkt

—————————————
II Wicemistrz Sekcji Nr 4
w lotach gołębi starych 2015
Górski Adam
53 konk.     25024.38 pkt

=======================

Mistrz Sekcji Nr 4
w lotach gołębi młodych 2015
Brzoza Tadeusz
36 konk.   10578.77 pkt.

—————————————-
I Wicemistrz Sekcji Nr 4
w lotach gołębi młodych 2015
Janecki Bogdan
31 konk.    8612.50 pkt

—————————————-
II Wicemistrz Sekcji Nr
w lotach gołębi młodych 2015
Polnik Grzegorz
29 konk.    8265.12 pkt

=======================

Zwycięzcy Sekcji I za 2015

Mistrz Sekcji Ruptawa
w lotach gołębi starych 2015
Bochnak Czesław
56 konk. 26247.94 pkt.

—————————————
I Wicemistrz Sekcji Ruptawa
w lotach gołębi starych 2015
Wala Jan
51 konk. 25681.84 pkt

—————————————
II Wicemistrz Sekcji Ruptawa
w lotach gołębi starych 2015
Gajda Zbigniew
43 konk. 19962.99 pkt

=======================

Mistrz Sekcji Ruptawa
w lotach gołębi młodych 2015
Wala Jan
43 konk. 11808.49 pkt.

—————————————-
I Wicemistrz Sekcji Ruptawa
w lotach gołębi młodych 2015
Balzam Adam
29 konk. 8059.37 pkt

—————————————-
II Wicemistrz Sekcji Ruptawa
w lotach gołębi młodych 2015
Gajda Zbigniew
26 konk. 7751.25pkt

 

 

Zwycięzcy Sekcji III za 2015

Zarząd sekcji III PZHGP Oddz. Jastrzębie Z. Przedstawia wyniki współzawodnictwa w Sekcji III, oraz dziękuje wszystkim sponsorom pucharów i gratuluje zwycięzcom.

Leszek Sosiński

Mistrz 2015 gołębi starych

63 konkursy 31945,61 pkt.

 

Stanisław Mogilany

I – Vice – Mistrz 2015 gołębi starych

60 konkursy 28117,53 pkt.

 

Władysław Padula

II Vice – Mistrz 2015 gołębi starych

49  konkursy 25046,43 pkt.

 

Stanisław Mogilany

Najlepszy lotnik PL.- 0122 – 13 –  6007

12 konkursów.

 

Kazimierz Kinal

II Lotnik PL – 0122 – 11 – 5511

10 konkursów

 

Władysław Padula

III Lotnik PL – 0122 – 12 – 152

9 konkursów

 

Henryk Bandura

Mistrz gołębi młodych 2015

26 konkursy 8190,61 pkt.

 

Władysław Padula

I Vice – Mistrz gołębi młodych 2015

27 konkursy 7414,35

 

Jan Szyra

II Vice – Mistrz gołębi młodych 2015

29 konkursy 7297,74 pkt.

 

Henryk Bandura

Najlepszy lotnik gołębi młodych 2015

Pl. – 15 – 3404. 4 konkursy

 

Tadeusz Dulański

II lotnik PL – 0122 – 15 – 3127. 4 konkursy

 

Władysław Padula

III lotnik PL-0122-15-3725. 4 konkursy

…………………………………………………………………………………

Zwycięzcy i sponsorzy z poszczególnych lotów:

Loty gołębi starych

Z lotu Proszków

Leszek Sosiński sponsor Grubizna Zbigniew

 

Z lotu Głogów

Tadeusz Dulański sponsor Tadeusz Dulański

 

Z lotu Rzepin I

Leszek Sosiński sponsor Sekcja III

 

Z lotu

Świnoujście I

Stanisław Mogilany sponsor Darosław Różacki

 

Z lotu

Świnoujście II

I Władysław Padula medal sponsor Czesław Szczepaniak

II Stanisław Mogilany medal sponsor Czesław Szczepaniak

III Władysław Padula medal sponsor Czesław Szczepaniak

 

Z lotu Rzepin II

Kazimierz Kinal sponsor Wojciech Klimczok

 

Z lotu Magdeburg I

Władysław Padula sponsor Sekcja III

 

Z lotu Sulingen I

Leszek Sosiński medal sponsor Czesław Szczepaniak

Stanisław Mogilany medal sponsor Czesław Szczepaniak

Stanisław Mogilany medal sponsor Czesław Szczepaniak

 

Z lotu Rzepin III

Tadeusz Dulański sponsor Kazimierz Kinal

 

Z lotu Rzepin IV

Stanisław Mogilany sponsor Józef Lewiński

 

Z lotu Sulingen II

Władysław Padula sponsor Stanisław Mogilany

 

Z lotu Magdeburg II

Stanisław Mogilany sponsor Władysław Padula

 

Z lotu Sulingen III

Leszek Sosiński sponsor Sekcja III

…………………………………………………….

Loty gołębi młodych

Z lotu Brzeg

Stanisław Mogilany sponsor Leszek Sosiński

 

Z lotu Krajków

Stanisław Mogilany sponsor Dariusz Różacki

 

Z lotu Proszków

Dariusz Różacki sponsor Jan Szyra

 

Z lotu Sulechów

Władysław Padula sponsor Władysław Padula